НовиниСвіт

Сінгапур заборонить покупку нових дизельних автомобілів після 2025 року

У Сінгапурі заборонять реєстрацію нових дизельних автомобілів після 2025 року.

Таке обмеження набуде чинності за рішенням влади на п’ять років раніше, а не у 2030 – як планувалося, передає livemint.com.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За даними місцевого регулятора, близько 2,9% автомобілів у Сінгапурі використовують дизельне паливо, у той час, як частка цього палива серед таксі досягає 41,5%. Нововведення робить виключення лише для вантажівок і автобусів, які використовують дизельне паливо.

До 2030 року Сінгапур планує розгорнути 60 000 зарядних станцій для електромобілів, дві третини з яких будуть встановлені на громадських автостоянках, решта – на приватних.

Нововведення дозволить Сінгапуру доповнити низку заходів і зусиль зі скорочення викидів парникових газів від автомобільного транспорту.

«Припинення реєстрації нових дизельних автомобілів і таксі до 2025 року дозволить відмовитися від викопного палива у автомобільному секторі до 2040 року», – заявив регулятор наземного транспорту Сінгапуру.

Уряд країни також оголосив про низку супутніх заходів зі скорочення викидів вуглецю, включаючи більш пильну увагу до сонячної енергії, висадження 1 мільйона дерев, розширення залізничної і велосипедної мережі та скорочення відходів на полігонах на 20% протягом наступних п’яти років.

Source
ecotown.com.ua
Back to top button