«SIA-АвтоТехСервіс 2014»: акцент на професійній аудиторії

«SIA-АвтоТехСервіс 2014», найбільша в Україні міжнародна професійна виставка ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування, відбудеться в Києві з 28 травня по 1 червня.

Місце проведення – Міжнародний виставковий центр, пр. Броварський, 15 (метро «Лівобережна»).

Організатори – компанії ДП «Прем’єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія).

Учасниками виставки формату «бізнес для бізнесу» стали близько 100 вітчизняних і зарубіжних компаній. Вони запропонують фахівцям авторинку комплектуючі, автомобільні деталі, витратні матеріали, запчастини, оптику, шини, аудіосистеми і іншу автоелектроніку, нові технології сервісу та ремонту. В експозиції представлені колективні стенди та експозиції Китаю, Кореї, ОАЕ, Польщі, Росії, Тайваню, України.

 Серед постійних учасників виставки – компанії «Автомеханіка», «Автошеріф», «Агрінол», «Альт-Стар», «ВДС-Торг», ТД «Грасс», «ДС-Автосервіс», «Еберспехер Україна», торгова мережа «Жираф», «Планета обладнання», «Полі-Ойл Індастрі», «Форс Авто», «Сферос-Електрон», «Майстер сервіс». Вперше в 2014 році в списку експонентів з’явилися компанії Star-Hurt, Unicar Corporation, Vanstar, «Аміт Україна», «Імпортпостач», «Сінта Груп», «Альфатех», ТМ «KIMIKO».

Попит на послуги автосервісу зростає на тлі зниження продажів нових автомобілів і уповільнення оновлення автопарку. Потенціал українського ринку автомобільних запчастин і комплектуючих залишається високим. У нинішній ситуації на ринку зрозуміло, що вітчизняні дилери ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування будуть готові переорієнтуватися на виробників і постачальників з Європи та Азії. Закономірно збільшується інтерес до сектора з боку споживачів і дилерів.

У 2014 році особливу увагу приділено залученню на виставку «SIA-АвтоТехСервіс 2014»  ділової аудиторії – відвідувачів, які мають значні бюджети на закупівлі, пошук регіональних дилерів для брендів та їх виробників. Головна мета CIP-програми (CIP – Commercial Important Person) – допомогти організації зустрічей учасників з найбільш цінними потенційними клієнтами та партнерами. До 20 травня в CIP-програмі зареєструвалися 272 компанії з високим байєрським потенціалом (бюджет закупівель – від 100 тис. грн.).

У рамках ділової програми «SIA-АвтоТехСервіс 2014»  відбудуться майстер-класи для автосервісів і автодилерів. Тематика заходів – як підвищити ефективність роботи, мотивувати співробітників, розширити коло клієнтів і максимізувати результати просування компанії сучасними методами.

30 травня в рамках виставки відбудеться конференція «Незалежний автосервіс – 2014. Перспективи розвитку та підвищення конкурентоспроможності». Організатор – громадське об’єднання незалежних автосервісів НАПА. Учасники конференції обговорять найбільш актуальні питання сектора: зміни в законодавчій базі СТО, тенденції ринку обладнання та автосервісу, нововведення на ринку автозапчастин (aftermarket), шляхи впровадження європейського досвіду.

Оргкомітет визнає, що ситуація в економіці країни не кращим чином позначилася на автомобільному ринку. Тому, за рекомендацією основних гравців ринку, організація повноцінної та якісної експозиції нових автомобілів на Київському міжнародному автосалоні SIA в травні цього року, в умовах зниження активності в секторі, перенесена на 2015 рік. Таким чином, виставка «SIA-АвтоТехСервіс»  стає головною виставковою подією ринку automotive весни 2014 року.

Досвід, партнерство з ключовими гравцями ринку, професійними об’єднаннями та асоціаціями, відкритість спілкування з пресою, постійний пошук нових і ефективних форм участі у виставці – все це дозволяє виставці «SIA-АвтоТехСервіс»  бути професійною виставкою № 1 в Україні.

Отримати електронний квиток – http://www.ats-expo.com.ua/ru/registration