Новини

«SIA-AutoTechService 2015»: розвиток ринку автосервісу

23-тя Міжнародна спеціалізована виставка «SIA-AutoTechService 2015» з 27 по 30 травня представить у Києві новинки обладнання та товарів для автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів. Це єдина в країні подія формату «бізнес для бізнесу», що охоплює весь ринок. «SIA-AutoTechService» щороку дає платформу для входу на український ринок більш ніж 20 нових компаній з різних країн світу.

У «SIA-AutoTechService 2015» беруть участь компанії з Китаю, ОАЕ, Польщі, Тайваню, Південної Кореї та України. Серед експонентів є вже добре відомі ринку та нові гравці. Серед учасників виставки: «Автомеханіка», «Джейтісі України», «Гекон», «Жираф», «Машінтех», «КСМ Трейд», «Равенол Трейд», «Сейф Гласс Фактори», «Форс-Авто», «NCPro – Фурор Трейд», «Сінта-Груп», «СклоПідйом», «Сферос Електрон», «Ньютон-Промсервіс», «Шельф», «Нефтемаш», Qingdao Litech Lighting, Charing Shun Trading, China Hanji Power, CIMAT, Focus Industries, Good Year, Jinan Hong Ling Auto, Nippon Motors Fzco, Sunmatch Industrial – в цілому більше 100 компаній.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України офіційно підтримало виставку як «зручну і ефективну платформу для налагодження ділових контактів між світовими та вітчизняними гравцями автомобільної та автосервісної галузі», наголошується в листі міністра Айвараса Абромавічуса.

Новинки експозиції

У центрі павільйону буде представлена Алея новинок – спеціальна експозиція інноваційних технологій автосервісу і сучасного обладнання для післягарантійного обслуговування, нових марок запасних частин, автокомплектуючих, аксесуарів. Новинки ринку, традиційно позначені знаком «Нове-New-Нове», анонсували компанії «Автомеханіка», «Автомототех», «Альянс-Агро 2006», «Ізотоп Прилад Сервіс», «Ньютон-Промсервіс», «Оупен Систем», «Сферос Електрон» та Domreklami.

У «Каталозі продукції» виставки представлені автофарби та стартери, моторні масла та антифризи, амортизатори і гальмівні диски, ручні інструменти для ремонту, сучасні балансувальні верстати та діагностичні стенди, стійки стабілізатора та скло, і навіть система «Розумний автомобіль» для управління зі смартфону. Частина експозиції анонсована в каталозі на сайті.

В окремому розділі Авто $ купон кожен відвідувач може завантажити купон на знижку від компаній-учасників. Акція дозволяє заощадити на покупці моторного масла і склоочисника, віброізоляції і матеріалів для ремонту, курсу навчання або карти автодопомоги.

Програма франчайзингу

Спеціальна програма «Франчайзинг на виставці «АвтоТехСервіс 2015» спрямована на підтримку середнього та малого українського бізнесу. Підприємець-франчайзі починає нову справу не з нуля, а за діючою ефективною бізнес-моделлю, з рекламною та організаційною підтримкою. Сьогодні можна вибирати «бізнес під ключ» в СТО, шиномонтажі, автомийках, торгівлі запасними частинами та автоаксесуарами. Учасник виставки, компанія Royal Carwash, пропонує франшизу мобільної професійної автомийки без води, яку можна відкрити на паркінгах бізнес-центрів, супермаркетів і торгово-розважальних центрів, платних паркінгах.

Пошук дистриб’ютора

Програма «Пошук дистриб’ютора» допомагає міжнародним учасникам знайти в Україні потенційних партнерів для відкриття або розширення дилерської та дистриб’юторської мережі. Представників на місцевому ринку шукають компанії з ОАЕ, Китаю, Кореї: China Hanji Power, Jinan Hong Ling Auto Parts, Nippon Motors Fzco, Qingdao Litech Lighting, Focus Industries.

400 байеров з 75 міст країни

Напередодні виставки в Байєрській програмі зареєструвалися понад 400 представників ринку автосервісу і афтемаркету з 75 міст у всіх регіонах України. Мета програми – допомогти експонентам зустрітися з цінними потенційними клієнтами та партнерами: представниками оптових компаній, магазинів автозапчастин та аксесуарів, станцій техобслуговування і мереж СТО, мереж АЗК і т.п. Нагадаємо, в середньому 78% відвідувачів виставки – це власники, керівники, менеджери по закупівлях, технічні директори – ті, хто приймає рішення про співпрацю.

Ділова програма

В рамках ділової програми виставки Незалежна асоціація підприємств автосервісу НАПА проведе 2-у конференцію «Незалежний автосервіс – перспективи розвитку та підвищення конкурентоспроможності». До обговорення пропонуються варіанти стратегій розвитку та готові рішення, нововведення в нормативній базі СТО, тенденції ринку обладнання, автосервісу і запчастин.

Керівникам АЗС і компаній, що обслуговують мережі автозаправок, буде цікаво відвідати круглий стіл «Нафтопродукти в Україні: як забезпечити якість». Серед доповідачів – представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Союзу споживачів України, науково-технічного центру «Псіхєя» (організатор заходу).

Семінар з логістики для фахівців автосервісних компаній проведе Logistclub. На цей раз його темою стало «Логістика в автомобільній галузі. Як заощадити на доставці без втрати якості: попутні і збірні вантажі». Серед питань – мінімізація логістичних витрат через ефективне управління товарними запасами, збірні вантажі, «ощадливий» склад, митне оформлення вантажів.

Портал Autoway Ukraine анонсував семінар «Програмне забезпечення для крос-підбору номерів»: як за допомогою 1С сформувати і структурувати склад продукції.

Незмінний інтерес ділової аудиторії викликають майстер-класи з управління продажами і менеджменту в автосервісі від бізнес-тренера Анатолія Соловйова – «Золоті клієнти автосервісу» і «Організаційна структура автосервісу».

Компанія Finova анонсувала доповідь «Розумні автомобілі. Тенденції розвитку в Україні та у світі». Технології, що дозволяють людині безпосередньо спілкуватися з автомобілем, вже існують, більш того, вони прийшли в Україну. Йтиметься про перспективи розвитку cмарт-автомобілів в Україні.

 

Слідкуйте за трансляцією новин та фоторепортажів з виставки на УкрАвтоПорталі (ukrautoportal.com), на офіційному сайті виставки та сторінці в ФБ.

Організатори – ДП «Прем’єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія). Співорганізатор – Асоціація автовиробників України «Укравтопром». Виставку офіційно підтримало Міністерство економічного розвитку та торгівлі України.

Місце проведення – Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр., 15. Докладніше – http://ats-expo.com.ua/.

Back to top button