Шкода відновила виробництво в Чехії

ŠKODA AUTO відновлює виробництво на своїх трьох чеських підприємствах з дотриманням всіх захисних заходів, повідомляє прес-служба компанії.

Щоб забезпечити найкращий захист співробітникам від зараження коронавірусною інфекцією, виробник затвердив комплекс захисних заходів для всіх категорій персоналу. Більше 80 індивідуальних запобіжних заходів включають як конкретні кроки для підтримки здоров’я співробітників, так і організаційні заходи щодо запобігання поширення COVID-19 на робочих місцях.

Наприклад, одним з пунктів є обов’язкове застосування лицьової маски для співробітників при вході на територію заводу. Це також може бути застосовано до персоналу, який працює в офісі. ŠKODA AUTO надасть всім колегам необхідні маски, які потрібно буде носити під час роботи. Кожній зміні було виділено додатковий час для очищення інструментів, телефонів і клавіатур, а також будь-яких матеріалів і поверхонь. Крім того, збільшена частота дезінфекції всіх робочих ділянок і поверхонь.

ŠKODA AUTO також внесла деякі зміни в повсякденну роботу співробітників. Умови роботи включають в себе адаптацію роботи шатлів для персоналу, зміну процедур входу на завод, а також порядок обліку робочого часу. Персоналу надано більше зон відпочинку, щоб звести особистий контакт і ризик зараження до мінімуму.

Для тих співробітників, яким можливо працювати з дому, рекомендується залишатися вдома, кількість людей, одночасно присутніх в офісі, скорочено, щоб забезпечити безпечну відстань.