НовиниСвіт

Шкода поставила на конвеєр ще один електромобіль

На заводі Skoda у Млада-Болеславі (Чехія) розпочалося серійне виробництво нового електромобіля Enyaq Coupe iV, повідомляє прес-служба чеського автовиробника.

У перспективі добовий обсяг виробництва Skoda Enyaq Coupe iV перевищить 120 одиниць, а забезпечуватимуть його близько 2 тис. працівників підприємства.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В основі новинки модульна електрична платформа MEB концерну Volkswagen. За даними Skoda, у Enyaq Coupe iV найкращий у класі коефіцієнт аеродинамічного опору, який становить лише 0,234.

Автомобіль відрізняється спортивним дизайном, просторим салоном та містким багажником об’ємом 570 л. У базове оснащення електричного кросовера входить найбільший за площею у модельному ряду Skoda панорамний верх: скляна секція охоплює практично всю поверхню даху.

Європейським клієнтам буде запропоновано два варіанти ємності тягової батареї, чотири варіанти потужності від 132 до 220 кВт (модифікація RS), також задній або повний привід на вибір.

Заявлений запас ходу Skoda Enyaq Coupe iV досягає 545 км.

Відповідно до корпоративної стратегії «NEXT LEVEL ŠKODA STRATEGY 2030» чеська компанія продовжує електрифікацію свого модельного ряду: до 2030 року на ринок вийдуть ще три повністю електричні моделі, які будуть компактнішими і доступнішими за ENYAQ iV.

Back to top button