Моделі

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

Renault ARKANA — це справжня сенсація для українського ринку! Інноваційний купе-кросовер, що перевертає уявлення про сучасні автомобілі в загальнодоступному сегменті.

Зваблива екстравагантність

Виняткова концепція дизайну купе-кросовера Renault ARKANA з особливим фокусом на виразні деталі втілює ту сміливість образу та яскраву привабливість, яка дійсно стане підтвердженням вашої індивідуальності.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

Нестримний темперамент

Динамічність купе та практичність кросовера вдало поєднались у Renault ARKANA, щоб дивувати вас рішучістю і сміливістю руху як на звичайних міських дорогах, так і на швидкісних міжміських шляхах.

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

Новий двигун

Новий Renault ARKANA отримав і найновіший двигун із турбіною ТСе 150. Розроблений спільно з автоконцерном Daimler, мотор потужністю 150 к.с. розвиває швидкість до 191 км/год. саме завдяки технології безпосереднього впорскування палива. Навіть на низьких обертах Ви вже відчуєте його чуттєвість та міць, варто лише доторкнутись до педалі газу!

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

CVT X-Tronic

Купе-кросовер здивує не лише міццю, але й чіткою координацією маневрів на дорозі завдяки оснащенню автоматичною трансмісією CVT X-Troniс. Силовий агрегат нового покоління робить віддачу на перемикання акселератора ще більш плавною, швидкою та точною.

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

4х4 з автоматом

Коли потужність поєднується з точністю, народжується кардинально новий рівень динамічності розгону, навіть на бездоріжжі. Дивовижні маневри з мінімальними витратами пального — це те, що так актуально.

Ще більше довершеності та стрімкості

Дизайн Renault Arkana відкриватиметься вам з несподіваної сторони. Силует купе та динамічність кросовера поєднуються у кардинально новому форматі, що переконає вас у його незрівнянності вже з першої зустрічі.

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

Динамічний дизайн Renault Arkana – це поєднання плавних ліній та виразних, масивних контурів, що сміливо заявляють про лідерські якості як автомобіля, так і водія.

Незабутній погляд

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

Поєднати динамічність та граційність? Так, це стало можливим саме в Renault ARKANA завдяки елегантним хромованим елементам та решітці, що підкреслює виразність форм купе-кросовера!

Унікальні форми

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

Родзинкою Renault ARKANA є виразна світлодіодна оптика Pure Vision, що точно зробить ваш автомобіль помітним! Витонченості і таємничої звабливості погляду додає технологія Edge Light з 3D-ефектами заднього освітлення. Наближається чи віддаляється купе-кросовер — ви точно супроводжуватимете його поглядом!

Оригінальні диски

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

Renault ARKANA оздоблений 17-ма легкосплавними* колісними дисками оригінального дизайну, розробленого безпосередньо під новий формат автомобіля. Така стильна деталь купе-кросовера, без сумніву, підкреслить енергійність та одночасну граційність автомобіля на будь-якій дорозі!

Гама кольорів

Renault Arkana пропонує 7 варіантів фарбування кузова. Окрім вже знайомих кольорів: білий лід, чорна перлина, сіра платина, сірий марс, вам доступні нові оригінальні кольори: червоний гранат, коричневий каштан та бронзовий хакі.

У будь-якому кольоровому оформленні купе-кросовер виглядає так само елегантно та переконливо стильно!

Дизайн інтер’єру Arkana

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

Багато простору не буває

Унікальність Renault ARKANA відкриється з нової сторони, коли ви опинитесь у салоні. Адже 5-місний купе-кросовер дозволяє пасажирам комфортно розміститись як на передньому, так і на задніх сидіннях. Це вражаючий для автомобілів такого класу простір: ширина салону на рівні ліктів попереду складає 1 430 мм, позаду — 1 427 мм, а відстань на рівні колін для пасажирів заднього ряду становить 218 мм. Тепер навіть довгі подорожі не стануть для вас випробуванням!

Адаптований до українського клімату

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

Renault ARKANA завжди готовий освіжити вас у спекотну погоду чи зігріти у люті морози, створюючи незрівнянну атмосферу. Найповніша комплектація купе-кросовера системами підігріву точно забезпечить вас і ваших пасажирів затишком завдяки підігріву усіх сидінь, керма, лобового скла і навіть форсунок омивача скла. А ще більше комфорту без очікувань нагрівання авто — лише з натиском кнопки на картці-ключі Renault Start* за кілька хвилин до того, як ви опинитесь в салоні.

Нові грані зручності

Що потрібно знати про новий Renault ARKANA

Renault ARKANA здивує вас справді незрівнянним простором та зачарує відмінним комфортом купе. Це трьохкратний рівень ергономіки: бічна підтримка, регулювання висоти сидінь та поперекова підтримка, а також класичні центральні підлокітники. І усе це — в поєднанні з вражаючим простором, що дозволяє вільно розмістити в салоні пасажирів.


Back to top button