Новини

Що купували в Києві в листопаді

Найбільшим регіональним ринком в Україні продовжує залишатися місто Київ. Минулого місяця столичну прописку отримали 2,9 тис. нових легкових авто або більше третини від усіх зареєстрованих в країні, повідомляє Укравтопром. Нагадаємо, в листопаді свою першу реєстрацію в Україні пройшли 8565 нових легкових автомобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Висока концентрація в столиці державних установ і представництв великих компаній створює певну специфіку ринку, на якому, в період низької споживчої активності, домінують корпоративні продажі. У листопаді їх частка склала 53 відсотки.

Найбільшу кількість київських номерів в останній місяць осені отримали автомобілі французької марки RENAULT: RENAULT Logan – 171 шт.; RENAULT Duster – 162 шт. і RENAULT Sandero – 134 шт.

Такому результату Рено передусім зобов’язана корпоративним продажам. Саме юр. особи придбали більше 70% бестселерів цієї марки.

Четвертим за популярністю в Києві став автомобіль KIA Sportage – 131 реєстрація. При цьому, автомобілі цієї моделі вибирали в основному приватні особи – 103 чол.

Замикає лідерську п’ятірку SKODA Octavia – 111 авто, 88% з яких оформлено на юр.осіб.

Також до ТОП-10 столичного ринку листопада увійшли: TOYOTA RAV-4 – 108 шт.; TOYOTA Land Cruiser Prado і VOLKSWAGEN Polo по 86 шт. у кожного; RENAULT Megane – 80 шт.; SKODA Kodiaq – 77 шт.; TOYOTA Camry – 66 шт.

Що стосується переваг безпосередньо киян (приватних покупців), то їх рейтинг виглядає наступним чином.

Найпопулярнішим автомобілем у жителів столиці в листопаді став KIA Sportage, за нього своїм гаманцем проголосували, як вже повідомлялося вище, 103 автомобілісти.

На другому місці TOYOTA RAV-4, цей компактний кросовер придбали і зареєстрували 78 осіб.

На третьому і четвертому місцях представники марки Рено – Logan і Sandero, вибір на користь яких зробили 51 і 48 покупців відповідно.

П’яту позицію розділили відразу дві моделі: TOYOTA Land Cruiser Prado і SUZUKI Vitara, у кожної з яких в активі по 44 продажі фіз особам.

На шостому місці також два автомобілі: HYUNDAI Tucson і SUZUKI SX4 – по 41 шт.

RENAULT Duster вибрали 34 киянина – і це сьомий результат.

Восьме місце у VOLKSWAGEN Tiguan – 30 шт.

На дев’ятому місці SUV від Даймлера – MERCEDES-BENZ GLE, власниками автомобілів цієї моделі в листопаді стали 28 осіб з київською пропискою.

Замикає першу десятку рейтингу киян NISSAN Qashqai, який вибрали 27 приватних покупців.

Back to top button