Календар автошоу

Шанхайський автосалон 2021 року відбудеться в традиційні для цієї події терміни

У Китаї назвали дату наступного великого автосалону

Дату назвали в ході Пекінської автовиставки, яка триває в столиці Китаю.

Моторшоу в Пекіні і Шанхаї щороку змінюють один одного. Зазвичай вони проводяться в кінці квітня. Однак в цьому році Пекінський автосалон через пандемії був перенесений на вересень-жовтень. А ось Шанхайський в 2021 році поки планується організувати в стандартні терміни. Конкретно – з 21 по 28 квітня. А вірніше – з 19-го, тому що цю дату зарезервували під так званий день ЗМІ. А значить саме 19 квітня і відбудуться найгучніші прем’єри.

Відомо, що Шанхайський автосалон 2021 року відбудеться в Національному виставковому і конференц-центрі. Загальна площа павільйонів складе 360 тисяч квадратних метрів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Уже названа і тема виставки – «Ухвалення змін».

Ми бачимо, що процес цифровізації веде до глибоких змін в методах виробництва, формах продукції, звичках споживання, бізнес-моделях, промисловості та експорті і став важливою рушійною силою майбутнього економічного і соціального розвитку та реформ, – йдеться у прес-релізі.

Мова, зокрема, піде про вплив на автопром нових технологій, таких як 5G, штучний інтелект та Інтернет речей. Організатори обіцяють залучити на виставку не тільки традиційних автовиробників, а й технологічні компанії, і IT-фірми.

Back to top button