Новини

Сісти за кермо пилососа вже не прокляття

Британська компанія-виробник побутових електроприладів Dyson збирається виробляти електромобілі. З такою заявою виступив голова компанії Джеймс Дайсон. Перша модель може дебютувати вже у 2020 році.

Чутки про те, що фірма Dyson веде розробку електромобілів, ходили ще у минулому році, коли стало відомо, що уряд туманного Альбіону збирається надати Dyson кошти на розробку інноваційних акумуляторних батарей з твердим електролітом.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Інвестиції в проект складуть близько 2 мільярдів фунтів стерлінгів, а для розробки електромобіля компанія найняла провідних фахівців з Aston Martin, BMW і Jaguar Land Rover.

Де будуть збирати електромобілі Dyson, поки що невідомо – компанія зараз знаходиться в пошуку партнерів, що мають вільні виробничі потужності. При цьому власник компанії інтригуючи заявив, що концепція його електромобіля настільки радикальна, що жодна з існуючих автомобільних платформ йому не підходить і що він прекрасно розуміє, що в сегменті електромобілів ведеться запекла боротьба між автогігантами, але коли в 90-х він прийшов на ринок пилососів, там теж було не проштовхнутися, однак Dyson досягла успіху та світової слави.

Back to top button