Новини

Сервісні центри Opel пропонують гальмівні механізми EUROREPAR за новими зниженими цінами

Впевнене гальмування – для надійного руху вперед! Саме з такою ідеєю Бренд Opel запускає нову сервісну пропозицію: починаючи з липня, у всіх офіційних сервісних центрах Opel деталі гальмівної системи EUROREPAR доступні за новими, більш вигідними цінами. Наприклад:

комплект гальмівних колодок – від 610 грн. (в залежності від моделі автомобіля);

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

комплект гальмівних дисків – від 1 049 грн. (в залежності від моделі автомобіля);

Важливо відзначити, що продукти EUROREPAR завжди приваблювали вигідним співвідношенням доступної ціни і високої якості. Запчастини EUROREPAR відповідають всім вимогам Бренду Opel. Так, гальмівні колодки мають якісний фрикційний матеріал, який забезпечує надійне і ефективне гальмування. Передбачена багатошарова прокладка для зниження рівня шуму. Нарешті, деталі тестуються в температурному діапазоні від -30 до +500 градусів Цельсія, щоб отримати максимальну впевненість в ефективності гальмування автомобіля при будь-яких умовах.

У свою чергу, гальмівні диски EUROREPAR також проходять серію випробувань перед відправкою на реалізацію. Наприклад, здійснюється контроль 100% гальмівних дисків на відсутність вібрацій і втомних руйнувань, що гарантує довговічність в роботі. А наявність в асортименті гальмівних дисків з вбудованим підшипником полегшує заміну деталей і мінімізує ризики можливої неправильної установки.

Тому ви можете бути впевнені в якості запчастин EUROREPAR, підтвердженням чому є 2-річна гарантія на продукцію *. Нагадуємо, що заміну деталей гальмівної системи найкраще проводити в офіційних сервісних центрах Opel. Адже тільки досвідчені фахівці знають всі нюанси робіт: наприклад, при кожній заміні гальмівних дисків слід міняти ще і гальмівні колодки, обов’язкова парна заміна елементів гальмівної системи на одній осі, тд.

Вибирайте якісні деталі EUROREPAR для гальмівної системи – і насолоджуйтеся максимальною безпекою свого автомобіля Opel!

Back to top button