Новини

Серійне виробництво легковиків на заводі «БелДжі» і їх продаж розпочнеться в серпні

Про це 21 липня в Мінську розповів перший заступник міністра промисловості Білорусі Генадій Свідерський перед церемонією запуску нової лінії на ВАТ «Мінський підшипниковий завод».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«На завершальній стадії ще ряд інвестиційних проектів в Білорусі. Можна сказати, що в серпні ми плануємо експлуатаційні випробування заводу з виробництва легкових автомобілів «БелДжі». В ході випробувань буде випущено 222 автомобілі за повним технологічним циклом, піде потік. Вони вироблятимуться в безперервному режимі», – повідомив перший заступник міністра.

Він нагадав, що перша невелика партія була проведена в кінці червня і сертифікована. Свідерський зазначив, що обладнання показало себе ефективним і відповідним вимогам технічного завдання. Тому планується, що в серпні успішно пройдуть експлуатаційні випробування і почнеться стадія серійного виробництва і експортних поставок легкових автомобілів.

За його словами, буде випущено кілька моделей: два кросовери і один легковий автомобіль, орієнтовані на різні цінові сегменти.

За матеріалами naviny.by

Back to top button