Моделі

Серійна версія Toyota Mirai наступного покоління дебютує в грудні

Компанія Toyota опублікувала тизер другого покоління водневої моделі Mirai, дебют якої відбудеться в грудні 2020 року.

Toyota поки не розкриває технічні подробиці про Mirai другого покоління, крім того факту, що автомобіль став задньопривідним. На Токійському автосалоні в 2019 році компанія представила концепт, дизайн якого разюче відрізняється від стилістики актуальної версії моделі – дизайнери вибрали більш плавні вигини, зробили автомобіль довше, нижче і ширше. В результаті вийшов набагато більш традиційний, але все ж красивий чотиридверний седан.

Серійна версія Toyota Mirai наступного покоління дебютує в грудні

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Усередині концепт мав стильну кабіну з інформаційно-розважальним дисплеєм, цифровим дзеркалом заднього виду і аудіосистемою JBL з 14 динаміками. Якість матеріалів виявилося на рівні Lexus.

Toyota хоче, щоб у Mirai другого покоління був запас ходу на 30% більше, ніж у нинішньої моделі з її 502 км. Якщо компанія доб’ється цього, то автомобіль зможе проїхати близько 653 км на одному баку з воднем. Також дуже ймовірні інші поліпшення в силовій установці.

Серійна версія Toyota Mirai наступного покоління дебютує в грудні

З огляду на швидкий розвиток технологій електромобілів з моменту подання першого покоління Mirai в 2014 році, трохи дивно, що Toyota подвоює кількість паливних елементів, створюючи другу версію автомобіля. З точки зору споживача, основною проблемою водневих машин є відсутність інфраструктури для заправки. Навіть якщо новий Mirai виявиться фантастичним, аудиторія залишиться обмеженою через відсутність місць, де можна залити в бак водень.


Back to top button