Новини

Секонд-хенд впевнено домінує на первинному ринку

У червні на первинному ринку легкових автомобілів частка імпортованих машин з пробігом становить майже 58%, повідомляє асоціація «Укравтопром». З 15,3 тис. поставлених на облік в Україні легкових автомобілів 8,8 тис. були імпортним секод-хендом. Це рекордна кількість ввезених автомобілів, які були в експлуатації, що реєструвалася в Україні протягом одного місяця і найбільша частка таких авто на первинному ринку за останні роки.

У той час як ринок нових автомобілів пішов у мінус, попит на імпортний секонд-хенд у порівнянні з червнем минулого року зріс в 1,9 раза, а відносно попереднього місяця збільшився на 14 відсотків.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Найбільш популярними серед ввезених б/в авто в червні були автомобілі марки Volkswagen, яких протягом місяця поставлено на облік 1353 шт. Це втричі більше кількості реалізованих у червні на українському ринку нових автомобілів цієї ж марки.

На другому місці Renault з результатом 1280 вживаних автомобілів, що на 90% перевищило червневий обсяг реалізації нових Рено.

У Skoda третій результат – 855 автомобілів з пробігом, і це на 67% більше ніж червневий підсумок марки на ринку нових авто.

Четверта позиція за Фордом, 603 автомобіля якого змінили своїх іноземних власників на українських. У первинних реєстраціях автомобілів цієї марки машини з пробігом обійшли нові на 86 відсотків.

Замикає п’ятірку лідерів місяця Nissan – 495 б/в авто цієї марки зареєстровано проти 366 нових.

Всього з початку року українську прописку отримали 41,8 тис. легкових авто з пробігом, ввезених з інших країн, що на 83% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Back to top button