Новини

З січня по травень українці купили 13,8 тис. нових легкових автомобілів

За даними асоціації “Укравтопром”, у травні на автомобільному ринку України було зареєстровано 2 994 первинних продажів нових легкових автомобілів. У порівнянні з результатом річної давності продажі автомобілів скоротилися на 47%.

Найкращий травневий результат в цьому році, як і роком раніше, продемонструвала японська марка Toyota – 432 автомобіля. Крім ринкового попиту, такий результат Toyota сформувала і за рахунок постачання гібридних автомобілів для МВС в рамках Кіотського протоколу. Але, не зважаючи на це, лідер первинних реєстрацій так і не зміг досягти свого показника річної давності, відставши від нього майже на 22 відсотки.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Другу позицію на ринку зайняла французька марка Renault з 207 авто. При цьому, у порівнянні з минулим роком попит на Renault знизився на 21%.

Замикають травневу трійку лідерів автомобілі вітчизняної марки ЗАЗ – 203 шт. (-57% до аналогічного показника минулого року).

Всього протягом зимово-весняного сезону 2015 року в Україні було продано і поставлено на облік МВС 13 831 нових легкових автомобілів, що на 73% менше в порівнянні з АПМР.

Back to top button