З початку року в Україні продано 345 нових автобусів

За підсумками перших чотирьох місяців поточного року український ринок нових автобусів продемонстрував зростання в 2,3 разу порівняно з аналогічним періодом 2015 року.

З січня по квітень в Україні було зареєстровано 345 продажів нових автобусів, повідомляє “Укравтопром”.

Лідером продажів за цей період стала українська автобусна марка АТАМАН, продукція якої охопила близько третини ринку з показником 109 автобусів. Такий результат АТАМАНу виявився майже вп’ятеро більшим, ніж рік тому.

Автобуси часівоярського заводу марки РУТА посіли друге місце на ринку, охопивши 16% продажів. За період з січня по квітень на дороги України вийшли 56 нових РУТ, або на 8% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

На третьому місці російські ПАЗи, що охопили 12% ринку нових автобусів. При цьому реалізація автобусів марки ПАЗ в Україні збільшилася в 4,5 рази до 41 шт.

З результатом 37 автобусів четверту сходинку рейтингу і 11% ринку посіла російська марка ГАЗ. Свій торішній результат ГАЗ збільшив в 2,5 рази.

Замикають п’ятірку лідерів автобуси запорізького автозаводу марки I-VAN, які охопили 10% продажів. З початку року було зареєстровано 36 нових I-VANів у порівнянні з 1 шт. за той же період минулого року.