Ринок чекає на новий Opel Corsa

Після численних припущень стало очевидно, що новий Opel Corsa буде представлений в поточному році. В даний час модель практично готова до серійного виробництва і проходить завершальні випробування для визначення узгодженості і точності налаштувань всіх компонентів. Крім бензинового двигуна нового покоління 1.0 ECOTEC і нової 6-ступінчастої механічної коробки передач модель Corsa E отримала нове шасі і бездоганно налаштоване рульове керування.

Члени правління Opel приділили особливу увагу детальному вивченню нового покоління Corsa. Результати виявилися більш ніж позитивними, оскільки якісна відмінність поколінь Corsa D і Corsa E очевидна. Одноголосного схвалення удостоївся трициліндровий турбомотор 1.0 ECOTEC завдяки його високому крутному моменту, відмінній еластичності і низькому рівню шуму. Нова коробка передач і шасі також отримали високі оцінки правління і команди інженерів.

Згідно з планами офіційного дистриб’ютора бренду Opel в Україні, компанії «Дженерал Авто Груп», поява нового покоління моделі в нашій країні намічена на перше півріччя 2015 року.