Новини

Ринок вживаних автомобілів у жовтні продовжив зростання

За даними асоціації «Укравтопром», у жовтні на первинному автомобільному ринку із загальної кількості 13 тис. 148 зареєстрованих легкових автомобілів 5496 шт. прийшлося на такі що були в експлуатації. У порівнянні з результатом жовтня минулого року кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом зросла на 78 відсотків.

Частка б/в автомобілів на жовтневому ринку досягла значення 42 відсотки.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Лідер первинного ринку б/в авто Volkswagen показав результат 977 первинних реєстрацій, що становить 55% від загальної кількості зареєстрованих у жовтні автомобілів цієї марки. На друге місце опустився Renault – було зареєстровано 945 автомобілів, або 59% загального обсягу продажів цього бренду. На третій позиції закріпилася Skoda (649 шт.). Частка вживаних автомобілів у жовтневих реєстраціях цієї чеської марки виросла до 55 відсотків. Opel стабільно утримує четвертий рядок рейтингу з результатом 426 б/в авто, що становить 93% первинних реєстрацій марки за минулий місяць. Замикає п’ятірку лідерів Nissan – 283 б/в авто отримали українські номери, або 45% від загальних продажів марки.

Всього з початку року в Україні було поставлено на облік понад 44 тис. імпортованих легкових авто, що були у використанні. Це в 4,5 рази більше ніж за перші десять місяців 2016 року.

Back to top button