Новини

Ринок нових легкових авто в ЄС продовжує зростати

У вересні ринок легкових автомобілів Євросоюзу продемонстрував зростання відносно показника річної давності, яке становить 9,8%. У європейській асоціації автовиробників відзначили, що зростання авторинку в частині нових легкових авто триває вже 25-й місяць поспіль.

Збільшення попиту на нові легкові автомобілі було зафіксовано на всіх основних ринках ЄС.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Так, у порівнянні з вереснем минулого року реєстрації нових авто в Іспанії збільшилися на 22,5%, в Італії на 17,2%, у Франції на 9,1%, Великобританія продемонструвала зростання на 8,6%, а Німеччина на 4,8%.

Всього за перший місяць осені на ринках ЄС було реалізовано 1 356 868 нових легкових авто.

Основними драйверами зростання експертами АСЕА визначені: програми утилізації старих автомобілів і поліпшення економічного стану Південної Європи.

За перші дев’ять місяців 2015 року реєстрації нових легкових автомобілів в Євросоюзі збільшилися майже на 9% і перевищили 10 мільйонів одиниць (10 413 675).

За підсумками перших трьох кварталів зростання попиту на нові авто показали всі основні ринки Європи: Іспанія (+22,4%), Італія (+15,3%), Великобританія (+7,1%), Франція (+6,3%) і Німеччина (+5,5%).

Проте, відзначають експерти, загальноєвропейський показник все ще далекий від докризового рівня (2007 року), коли дев’ятимісячний результат по ЄС становив близько 12 мільйонів зареєстрованих нових автомобілів.

Back to top button