Ринок нових комерційних авто перестав рости

Ринок нових комерційних автомобілів закінчив листопад показником 1029 зареєстрованих авто. В результаті, в порівнянні з минулим роком, попит на нові комерційні авто в Україні практично не змінився, ринок недорахувався всього двох машин, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Найбільший внесок в поповнення українського автопарку новими комерційними автомобілями, як і роком раніше, зробила французька марка Renault, 169 машин якої минулого місяця отримали свої перші реєстраційні номери. При цьому відносно торішнього листопада показник Renault знизився на 8 відсотків.

Друге місце на ринку посіла марка FIAT. Обсяг реалізації автомобілів у цієї марки зафіксований на позначці 120 од., що на 5% менше результату FIAT річної давності.

На третьому місці Ford, рік тому посідав четверту сходинку. В активі Форда 104 продажі і, як наслідок, 6-відсоткове зростання.

Volkswagen, незважаючи на 11-ти відсоткове падіння попиту на свою техніку, також поліпшив своє позиціонування на листопадовому ринку, піднявшись на одну сходинку вгору і посівши четверте місце в рейтингу з результатом 85 реалізованих машин.

Замикає лідерську п’ятірку місяця МАЗ. Листопадові реєстрації МАЗ збільшилися в 2,3 раза до 83 од.