Новини

Ринок електрокарів виріс в 2,8 разу

За період з січня по травень поточного року в Україні свої перші реєстраційні номери отримали 958 легкових електромобілів, повідомляє асоціація «Укравтопром». В результаті частка машин з нульовим рівнем викидів на первинному ринку легкових автомобілів охопила майже 2 відсотки.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року попит на електрокари виріс в 2,8 разу. Однак при цьому істотно змінилася вікова структура ринку таких авто. Якщо рік тому частка нових машин в первинних реєстраціях електрокарів становила майже 45%, то зараз лише 18 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Абсолютним лідером на українському ринку автомобілів на електричній тязі залишається модель NISSAN Leaf, перевагу якій віддали 816 автомобілістів. З цієї кількості тільки 124 придбали нові машини, інші задовольнялися імпортованим секонд-хендом.

Другим за популярністю в українців електрокаром став Ford Focus Electric, в його заліку 37 авто за п’ять місяців (3 нових і 34 вживаних).

Замикають лідерську трійку відразу два автомобілі: TESLA Model S і BMW i3, які за п’ять місяців отримали по 24 реєстраційних номери. При цьому BMW i3 має значну перевагу в частині нових авто – 16 баварців проти 7 машин Ілона Маска.

Back to top button