Новини

Ринок авто з пробігом продовжує ставити рекорди

На первинному українському ринку в квітні було зареєстровано 11 тис. 23 легкових автомобіля, що на 75% перевищує квітневий результат минулого року, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Така динаміка сформована в основному за рахунок автомобілів, що були в експлуатації – їх частка за підсумками місяця досягла майже 42%, а рік тому була менше 10 відсотків. У кількісному вираженні первинний ринок імпортного секонд-хенду виріс відносно квітня 2016 року в 7,6 разу і дорівнює 4 578 авто за місяць.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Перша п’ятірка найбільш популярних в Україні марок імпортних авто з пробігом з початку року практично незмінна.

У квітні пальма першості зберіглася за Renault – 880 ненових авто знайшли своїх українських власників. При цьому, первинні реєстрації імпортованих б/в машин цієї марки перевищили продажі нових Renault на 15 відсотків. На другій позиції Volkswagen – 795 шт., що в 2,2 рази більше ніж нових. Третя за популярністю – Skoda з результатом 538 автомобілів, що в 1,5 разу перевищує продажі нових автомобілів цього бренду. Марка Opel, що знаходиться на 4 позиції рейтингу, в квітні була представлена 379 б/в автомобілями, в той же час нових Опелів було продано лише 27 шт. Тільки у Nissan, що замикає п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом з результатом 263 шт., попит на б/в був менше ніж на нові авто, і то не набагато, всього на 3 автомобілі.

Back to top button