Світ

Ринкова вартість Tesla зросла на 50 мільярдів доларів через рекордні поставки електромобіля

Акції Tesla зросли в понеділок на 5% після того, як виробник електричних автомобілів щоквартально розміщував рекордні поставки в Китаї, що допомогло компенсувати вплив глобальної нестачі в автозапчастинах.

Компанія заявила в п’ятницю, що її заохочує сильний попит свого кросовера Model Y в Китаї і що він швидко прогресує до повних виробничих потужностей.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За даними Refinitiv, Tesla заявила, що протягом першого кварталу 2021 року поставила 184 800 автомобілів у всьому світі, що перевищує оцінки 177 822 автомобілів.

Щонайменше три брокерські фірми підвищили цінові показники на акціях Tesla. Ведбуш був найагресивнішим, збільшивши його на 50-1000 доларів, набагато перевищуючи медіанну ціну аналітика в 712,50 доларів, згідно з даними Refinitiv.

Востаннє Tesla торгувалася на рівні 695 доларів. На сьогоднішній день акції впали приблизно на 1% у 2021 році, але за останні 12 місяців вони зросли на понад 600%.

Ринкова капіталізація Tesla у розмірі 668 мільярдів доларів робить компанію на сьогоднішній день найціннішим автовиробником, хоча її виробництво становить незначну кількість конкурентів, таких як Toyota, Volkswagen та General Motors.

У першому кварталі Tesla вдалося випустити приблизно таку ж кількість транспортних засобів, як і в четвертому, навіть тоді, коли глобальний дефіцит напівпровідників заважав автовиробникам.

“Чудова робота команди Tesla!” Маск написав у Twitter у понеділок. “Особлива згадка про Tesla China”.

Back to top button