Новини

Рятувальники Львова отримали нові сучасні пожежні автомобілі

Модель PEUGEOT BOXER розкриває в собі нові таланти: тепер – у вигляді пожежно-рятувального автомобіля. У березні рятівники Львівської області отримали партію нових «автомобіля першої допомоги» АПП-2, які побудовані на основі PEUGEOT BOXER. Нова пропозиція – як новий приклад готовності Бренду PEUGEOT йти назустріч своїм клієнтам!

Автомобіль PEUGEOT BOXER вже добре знайомий багатьом українцям. За багато років він довів свою надійність і готовність однаково успішно працювати в різних ролях: суцільнометалевий фургон для перевезення речей, варіант «шасі-кабіна» для створення індивідуальних конструкцій, автомобілі швидкої медичної допомоги, транспорт для інкасаторів, навіть унікальні електротехнічні автомобільні лабораторії.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Рятувальники Львова отримали нові сучасні пожежні автомобілі

І тепер PEUGEOT BOXER розкриває в собі нові таланти – в березні рятувальники Львівської області отримали ще три спеціальні автомобілі АПП-2: це так звані «автомобілі першої допомоги». Тепер в арсеналі рятувальників Львова знаходиться 7 таких автомобілів. Дані автомобілі побудовані на міцній шасі PEUGEOT BOXER з потужним 160-сильним дизельним двигуном – в результаті отримуємо ідеальний союз витривалості, швидкості, економічності. За своєю конструкцією, кожен автомобіль АПП-2 є справжнім «майстром на всі руки». Так, цистерна на 500 л води і 20-літровий бак піноутворювача знадобляться при гасінні пожежі. А для порятунку людей в екстрених ситуаціях призначене численне спеціалізоване технічне обладнання: бензоріз і бензопила, гідравлічно інструмент. Нарешті, передбачений і медичний набір з необхідними ліками для першої екстреної медичної допомоги.

В результаті дані пожежно-рятувальні автомобілі АПП-2 на базі PEUGEOT BOXER нададуть важливу підтримку навіть в самих напружених ситуаціях – починаючи від гасіння локальних пожеж, продовжуючи порятунком людей після паводків, закінчуючи можливістю надання екстреної медичної допомоги.

Рятувальники Львова отримали нові сучасні пожежні автомобілі

Автомобілі PEUGEOT неодноразово обирали для створення складних проектів під індивідуальні запити клієнтів. Так на вулицях легко зустріти: автомобілі швидкої допомоги, компактні пожежні автомобілі, транспорт для інкасаторів, унікальні електротехнічні автомобільні лабораторії, ізотермічні холодильники для перевезення медикаментів, машини для ДТЕК, автомобілі для дорожних служб, хлібні фургони, а також автомобілі для кур’єрських доставок.

Таким чином, Бренд PEUGEOT не на словах, а на ділі демонструє готовність створювати унікальні автомобілі під унікальні запити клієнтів. І якщо ви шукаєте автомобіль для свого бізнесу або служби, то будьте впевнені – у Бренду PEUGEOT знайдеться, що запропонувати, будь то комерційний автомобіль, або легкова модель. Офіційні дилери PEUGEOT обов’язково підберуть для вас ідеальний варіант в широкій модельній лінійці Бренду!

Back to top button