Новини

Керівники дейтройтскої трійки відвідали Білий дім

Президент США Дональд Трамп у вівторок провів зустріч за участю головного виконавчого директора General Motors Мері Барра, а також CEO Ford Motor Co. і Fiat Chrysler Automobiles NV Марка Філдса і Серджіо Маркьонне.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Президент Трамп заявив на зустрічі, що має намір вжити заходів для пом’якшення регулювання в сфері навколишнього середовища, знизити корпоративні податки, а також дотримуватися стратегії, сприятливої для місцевих виробників.

Він також пообіцяв створити більш дружній клімат для компаній, що бажають інвестувати в економіку США, підтвердивши свій намір обмежити перенесення виробниками робочих місць за кордон.

“Ми маємо намір зробити процес набагато простішим для нафтових компаній і всіх тих, хто хоче робити бізнес в США”, – заявив Д.Трамп.

При цьому президент знову повторив, що компаніям доведеться заплатити високу ціну, якщо їх діяльність піде в розріз з кредо “America First” (пріоритет внутрішніх інтересів США).

Зустріч була примітна тим, що іноземні автовиробники, такі як Toyota і Honda, не були запрошені, хоча на заводи, що належать європейським і азіатським компаніям, припадає близько 40 відсотків транспортних засобів, складених в Сполучених Штатах.

Після зустрічі пан Філдс сказав, що Ford був дуже радий взяти участь в “ренесансі американського виробництва”, а пані Барра зазначила, що промисловість може отримати вигоду від співпраці з Вашингтоном.

Г-н Маркіонне сказав у своїй заяві: “Ми розраховуємо на співпрацю з президентом Трампом і членами Конгресу з метою посилення американського виробництва.”

Всі три Детройтських автовиробника вже пообіцяли додати робочі місця і мільярди доларів у вигляді нових американських інвестицій після того, як пан Трамп публічно піддав критиці G.M., Ford і Toyota через інвестиції в Мексику. Ford, зокрема, змінив курс, скасувавши плани інвестувати $1,6 млрд у мексиканський завод.

Автовиробники підтримали менш суворі правила економії палива, ніж ті, які були прийняті при адміністрації Обами.


За матеріалами NYT

Back to top button