Новости

Різноманіття комерційних автомобілів на 10-му салоні TIR’2014

Нові моделі комерційних та спеціальних автомобілів для українського бізнесу і пасажирські автобуси були представлені на 10-му Міжнародному салоні вантажних і комерційних автомобілів TIR’2014, що відбувся в Києві з 28 по 30 жовтня.

В рамках експозиції учасники підготували та презентували спеціальні пропозиції для аграрного сектора і харчової промисловості, продуктового та непродовольчого рітейлу, ПЕК та комунального господарства, будівництва та ремонту.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Новинки комерційних автомобілів

Компанія «Комтранскомплект», дистриб’ютор вантажних автомобілів ISUZU в Україні, представила 5 нових моделей для бізнесу. Вантажівки ISUZU збираються в Україні методом великовузлового складання на потужностях заводу «Черкаський автобус», завод також має намір збільшити обсяги їх виробництва в 2015-му.

Серед новинок виставки — ISUZU NLR 85 повною масою 3,5 т з фургоном для перевезення питної води (до 1,65 т вантажу), а також ISUZU NMR 85 на 5,2 т з бортовою алюмінієвою платформою Polycar (до 3,2 т вантажу). ISUZU NPR 75 з бортовою платформою оснащений краном-маніпулятором марки Fassi з вильотом стріли до 7,4 м, має вантажопідйомність 4,65 т. Найбільший з нових вантажівок ISUZU — це NQR 90 повною масою 9,5 т і вантажопідйомністю шасі 6 т. Автомобіль укомплектований сендвіч-панельним фургоном від «Черкаського автобусу» та підйомним гідробортом Dhollandia.

Корпорація «Еталон» презентувала декілька комерційних авто для аграріїв, харчової промисловості, рітейлу і комунального господарства. Це зібраний на потужностях Бориспільського автобусного заводу самоскид з кузовом тристороннього розвантаження на шасі TATA T713 (кузов 7,4 куб. м, вантажопідйомність 3 т). Цистерна-молоковоз БАЗ-T713.27 на шасі TATA T713 об’ємом 3,2 куб. м призначена для транспортування харчових рідин (молоко, вода, масло) щільністю до 1 г/куб.см. Зерновоз БАЗ-Т15188 на шасі Ashok Leyland 1518 оснащений причепом-кузовом для перевезення зерна. Він вміщує 8,2 т вантажу і має внутрішній об’єм платформи 13,5 куб. м. Інші характеристики: турбодизель на 5,8 л потужністю 180 к.с., механічна 6-ступінчаста коробка передач ZF.

На прес-конференції в рамках виставки президент корпорації Володимир Бутко заявив, що компанія має намір переорієнтувати БАЗ з пасажирських автобусів на випуск середньотонажного комерційного транспорту. Глава правління БАЗ Сергій Желевський додав, що завод планує збільшити частку ринку в секторі середньотонажних вантажівок з 10% до 20%.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» дистриб’ютор техніки TATA і автобусів I-VAN, також зосередився на середньому бізнесі України. На автосалоні був представлений молоковоз на шасі TATA LPT613 з цистерною з нержавіючої сталі. У лінійці є кілька варіантів цистерн об’ємом від 1,2 до 9 куб. м та три типу шасі вантажопідйомністю 3,5 т, 7 т і 10т: TATA LPT613, TATA LPT1116, TATA LPT1618.

ЮМГ також презентував підйомник на шасі TATA LPT613 з виносом стріли 18 м, вишка від Oil & Steel. Ще одну з модифікацій TATA LPT613 призначено комунальникам, це сміттєвоз для механізованого завантаження твердих побутових відходів з контейнерів в бункер, їх ущільнення та транспортування до місць утилізації.

Компанія АМАКО порадувала трьома знаковими новинками від IVECO. Це переможець конкурсу «Міжнародний фургон 2015 року» – IVECO Daily 50C15V. Багаторазовий рекордсмен у своєму класі, новий вантажний фургон модифікації 2014року має вантажопідйомність 2,6 т та обсяг вантажного відсіку 19,6 куб. м. Зерновоз на базі IVECO Trakker AT380T42 з причепом WIELTON має при вантажопідйомності 50 т повну масу автопоїзда 80 т, колісну формулу 6х4, самоскидний кузов АЛЕКО об’ємом до 80 куб.м та дизельний двигун CURSOR об’ємом 12.9 л. Третя новинка — нове вантажне шасі, модифікації 2014 року, міжнародний рекордсмен IVECO Daily 70C15. Повна маса автомобіля 7 т, вантажопідйомність шасі 4,8 т, а трилітровий дизельний двигун витримує вантажну платформу об’ємом до 34 куб.м.

В Hyundai Truck також не оминули увагою середній бізнес. Спеціальна пропозиція для міського рітейлу — компактний фургон для розвезення хлібу на базі H100.

Вперше заявив ринку про себе вітчизняний виробник спеціалізованих автомобільних напівпричепів, причепів, надбудов на шасі автомобілів «Нікспецтранс» з Миколаєва (ТМ STL). Компанія представила напівпричіп-цистерну еліптичного перерізу з нержавіючої сталі ППЦ-32СН корисним об’ємом 32 куб. м та спорядженою масою 7,9 т. Хвилеріз в ємності запобігає виникненню сильних гідроударів при маневруванні, а в ходовій частині використано пневмопідвіска з важеля конструкцією власної розробки «Нікспецтрансу».

Пасажирський сегмент

«Комтранскомплект» представив також нові автобуси марки АТАМАN на базі ISUZU, зібрані на потужностях «Черкаського автобусу». Туристичний автобус «АТАМАН» А096 надає максимальний рівень комфорту пасажирам в міжміському сполученні. Сучасні конструктивні рішення дозволяють мінімізувати собівартість пасажирокілометру при максимальній надійності самого автобусу. Пасажиромісткість — 35 комфортабельних місць з ременями безпеки, довжина корпусу 8,8 м, об’єм багажника 3,8 куб. м, кондиціонер, відеокамера заднього виду, WiFi та монітори для кінопоказів під час рейсу.

При колісній формулі 4х2 міський низькопідлоговий автобус «АТАМАН» А092G6 має 42 пасажирських місця (у тому числі 19 для сидіння та 1 для інвалідної коляски), задню площадку оснащено відкидним пандусом для заїзду коляски. Запас ходу 330 км від однієї заправки метанового CNG-двигуну ISUZU 4HV1-NA та автономний дизельний обігрівач роблять новий «АТАМАН» комфортним та екологічним міським транспортом.

Вже знайомі ринку моделі автобусів надав ЗАЗ. Це дві модифікації малого I-VAN A07 з двигуном Євро-4 — приміський і туристичний, а також міський дизель I-VAN A10C30.

Hyundai Trucks експонував автобус «Богдан» А20111 з турбодизелем Hyundai D4GA стандарту Євро-4. При довжині 7,88 м модель вміщує до 48 осіб (24 місця для сидіння).

«Еталон», в свою чергу, нагадав про запуск виробництва тролейбусів (2 вже продано замовникам) та про плани почати виробництво бюджетних трамваїв.

Новинки для автосервісу

Центр спеціальної техніки «Альфатех», офіційний дистриб’ютор багатьох відомих брендів, в рамках TIR презентував запасні частини для комерційної техніки та шини Triangle всіх типорозмірів. Знамениті білоруські шини представив «Торговий дім «Белшина», офіційний представник білоруської компанії в Україні. Професійне діагностичне обладнання для СТО презентувала компанія «Сінта-груп»; стартери, генератори, кондиціонери, бензонасоси та інші комплектуючі були представлені на стенді «Альт-Стар».

Спеціальні програми для бізнесу

В Байєрській програмі виставки взяли участь великі потенційні клієнти та партнери компаній логістичного ринку — виробники, продуктовий та непродовольчий рітейл, логісти та перевізники. Серед них — виробники кондитерських виробів «Деліція» і металевих меблів «УХЛ-Маш», імпортер енергетичних напоїв «Ред Булл», найбільший дистриб’ютор IT, цифрової і побутової техніки «Юг-Контракт», постачальник обладнання для транспорту «Вебасто термо і комфорт Україна», транспортно-експедиторські компанії «Diamond777 Export/Import», Efi-trans, «ПЕК Транссистема», «В Вілтранс», автодилер «Порше Україна» та багато інших.

На одному майданчику з автосалоном TIR’2014 відбулися виставка для тваринництва і птахівництва Animal Farming Ukraine 2014 та виставка «Весь світ харчування – Україна» — WorldFood Ukraine 2014. Учасники та відвідувачі цих виставок — представники АПК і продуктового ринку, які сьогодні є одними з найактивніших споживачів транспортних та автомобільних послуг — змогли ознайомиться з новинками транспортного та логістичного ринків і знайти нових, надійних партнерів.

Організатори — Асоціація автовиробників України «Укравтопром», компанії ДП «Прем’єр Експо» (Україна) і ITE Group Plc (Великобританія). Офіційна підтримка — Міністерство інфраструктури України. Місце проведення — Міжнародний виставковий центр, павільйон №3, Броварський пр., 15, метро «Лівобережна».

11-й Міжнародний салон вантажних, комерційних і спеціальних автомобілів TIR відбудеться в Києві з 27 по 29 жовтня 2015 року.

До нових зустрічей на транспортному ринку!


Back to top button