Новини

Розмір серпневого ринку нових комерційних автомобілів практично не змінився

На українському ринку в серпні було зареєстровано 1129 придбань нових комерційних автомобілів, повідомляє Укравтопром. В результаті, відносно серпневого результату минулого року, попит на нові комерційні авто збільшився всього на один відсоток.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Кращий результат місяця, як і рік тому, показала французька марка Renault, 197 нових автомобілів якої поповнили український парк вантажних та спец. автомобілів. При цьому в порівнянні з минулим роком реалізація Renault в серпні зменшилася на 21 відсоток.

У той же час Fiat, залишившись на другій позиції в рейтингу, продемонструвавши збільшення продажів своїх комерційних автомобілів на 28%, до 146 нових машин.

Ford також, як і в серпні 2018 р., зберіг за собою третє місце, незважаючи на 13-відсоткове відставання від торішнього показника. У минулому місяці нові комерційні Форди отримали 83 реєстраційні номери.

На четвертому місці, з падінням реалізації на 6%, до 77 шт. – Mercedes-Benz.

Замикає ТОП-5 серпневого ринку нових комерційних авто білоруський МАЗ, в заліку якого 76 реєстрацій, що на третину більше, ніж роком раніше.

Всього з січня по серпень поточного року в Україні було поставлено на облік 7,7 тис. нових комерційних автомобілів, що на 9% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Back to top button