Новини

В ЄС ростуть реєстрації автомобілів на альтернативних видах палива

Як повідомляє Європейська асоціація виробників автомобілів, у другому кварталі 2017 року попит в Євросоюзі на транспортні засоби на альтернативних видах палива продовжив позитивну динаміку першого кварталу. Реєстрація збільшилася на 38,0% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. В ЄС було зареєстровано 204502 автомобілі з альтернативними силовими агрегатами, що становить 5,1% всіх легкових автомобілів, проданих у другому кварталі 2017 року. Автомобілі, що заряджаються електрично (ECV), становили 1,2% від загального обсягу продажів автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Значно збільшилися реєстрації гібридних транспортних засобів (HEV) і ECV (+61,1% і +45,8% відповідно). У другому кварталі цього року збільшилася кількість нових автомобілів, що працюють на пропані або природному газі (+3,3%), що в значній мірі стало результатом зростання реєстрацій автомобілів на зрідженому газі (+23,7%).

На всіх п’яти великих ринках зазначалося двозначне збільшення, що в значній мірі сприяло позитивним результатам на ринку ЄС. Найбільше зростання спостерігалося в Німеччині та Іспанії: +91,9% і +80,7% відповідно. Менш істотне зростання зафіксовано у Франції (+28,6%), Великобританії (+24,4%) та Італії (+18,1%).

Back to top button