Зростання продажів легкових автомобілів в Європі

Як повідомляє Європейська асоціація виробників автомобілів (ACEA), попит на нові легкові автомобілі в ЄС збільшується шостий місяць поспіль. У лютому 2014 зростання автопродажів в Євросоюзі в порівнянні з лютим минулого року становило +8 відсотків. Проте, в абсолютних цифрах (861 058 одиниць) це другий найнижчий лютневий результат, починаючи з 2003 року.

Реєстрації нових легкових автомобілів за два місяці поточного року становили 1 796 787, що на 6,6% більше аналогічного показника минулого року.

Минулого місяця Франція була єдиним великим ринком ЄС, на якому зафіксований спад продажів легкових автомобілів (-1,4%). Всі інші основні ринки внесли позитивний внесок у загальне зростання, починаючи з +3% у Великобританії, +4,3% у Німеччині, +8,6% в Італії і до +17,8% в Іспанії.

Що стосується підсумкових даних за два місяці, то картина спостерігається аналогічна – більшість великих ринків показали зростання: у Німеччині +5,7%, в Італії +6,0%, у Великобританії +6,1% і в Іспанії +13,1%. Франція виявилася єдиним значущим ринком, де за цей період споживча активність зменшилася на піввідсотка.