Новини

Російський ринок буде падати (PwC)

Продажі нових легкових автомобілів в Росії можуть знизитися на 3% за 2014 рік. В результаті за підсумками поточного року на російському ринку буде продано близько 2,54 мільйона нових легкових машин. Такий прогноз наводить агентство PricewaterhouseCoopers (PwC).

При цьому продажі російських автомобілів в 2014 році можуть скоротитися на 6% – до 460 тисяч одиниць. Продажі іномарок російського виробництва, за прогнозами, навпаки, зростуть на 4% – до 1 млн 360 одиниць. Імпорт нових автомобілів може скоротитися на 12% – до 720 тисяч одиниць.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Серед факторів, що стримують ринок, називають можливе підвищення вартості автомобілів, а також валютні коливання і скорочення державних витрат та інвестицій.

При цьому, повідомляється про позитивні результати на ринку старих автомобілів в Росії: кількість реєстрацій автомобілів з пробігом перевищує реєстрацію нових автомобілів в 2 рази. У 2013 році продажі старих автомобілів збільшилися в порівнянні з попереднім роком на 4% – до 5,6 мільйона одиниць, в той час як продажі нових легкових автомобілів в кількісному вираженні скоротилися на 5,5% – до 2,61 мільйона одиниць.

Back to top button