Новини

Російський автопром за державні кошти почне випуск машин для правостороннього руху

Російські виробники автомобілів отримають нові експортні субсидії обcягом 3,3 млрд рублів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За рахунок отриманих субсидій автозаводи планують компенсувати витрати на інженерні напрацювання, повідомляють «Известия». Зокрема, кошти підуть на створення версій вітчизняних автомобілів з правим кермом, двигунів, що відповідають нормам «Євро-6», на поліпшення пасивної безпеки тощо.

Поки що уряд офіційно не опублікував порядок розподілу коштів. Однак, як зазначає видання, більшою мірою субсидії дістануться АвтоВАЗу, КамАЗу, Групі ГАЗ і УАЗу, ніж іноземним автовиробникам, які локалізували виробництво в Росії.

УАЗ за бюджетні гроші підготує версії своїх позашляховиків з правим кермом для ПАР, Індії та Індонезії. АвтоВАЗ, щоб продавати легкові автомобілі на території Євросоюзу, вже встановив на свої машини датчики тиску в шинах, а екологічний клас двигунів довів до норм «Євро-6».

ГАЗ планує вивести «Газель Next» з правим кермом, яка також може стати об’єктом компенсації, а КамАЗ думає підготувати лінійку моторів «Євро-6», якщо країни, куди поставляються російські вантажівки, перейдуть на більш жорсткі еконорми.


Back to top button