Новини

Російський автопром залучає нові інвестиції

Незважаючи на стагнирующий авторинок в Росії і збільшення конкуренції на ньому, інвестиційна привабливість російського автопрому не слабшає.

На Далекому Сході створюється особлива економічна зона промислово-виробничого типу. Відповідну постанову вже підписано президентом РФ.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Під розміщення зони визначена територія в районі діючого виробництва «Соллерс – Далекий Схід». Загальне фінансування проекту складе більше 27 млрд. рублів, у тому числі кошти приватних інвесторів – близько 20,5 млрд., федерального бюджету – 6,5 мільярда , крайового – 300 млн. рублів.

В адміністрації Приморського краю впевнені, що режим ОЕЗ дозволить збільшити обсяг складання автомобілів з 75 тисяч до 100 тисяч одиниць на рік, а також збільшити локалізацію виробництва автокомпонентів до 30%.

В даний час потенційні резиденти підтвердили готовність реалізувати на території майбутньої ОЕЗ інвестиційні проекти із загальним обсягом інвестицій 20,6 млрд. рублів: Mazda Sollers виділить 15,8 мільярда, Pacific Logistic Ltd – 3,7 млрд. рублів, виробники автокомпонентів з Японії та Південної Кореї – 1,1 мільярда.

У той же час в найзахіднішому регіоні РФ, у Калінінграді, був підписаний договір про співробітництво та будівництві заводу, між калінінградським заводом «Автотор» та німецьким автоконцерном BMW.

В рамках даного документу зараз йде проектування заводу з виробництва автомобілів і ведуться роботи з підготовки площ для його будівництва, повідомили в “Автостат”.

Back to top button