ДайджестНовиниСвіт

Російському авторинку напророкували падіння

Глобальна криза напівпровідників, спровокована пандемією, спричинила масштабну кризу в автомобільній галузі. Світові автовиробники вже повідомляли про коригування виробничих планів на 2021-2022рр. через дефіцит напівпровідників.

Нещодавно аналітики Асоціації європейського бізнесу пообіцяли швидке падіння російського авторинку. Продажі машин в РФ у найближчі кілька місяців будуть скорочуватися на тлі браку у виробників в усьому світі електронних компонентів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За даними АЄБ, продажі легкових автомобілів і легкого комерційного транспорту в Росії вже у липні знизились більш ніж на 4% до 136 040 машин.

Директор аналітичного агентства “Автостат” Сергій Удалов зазначив, що на ринку нових автомобілів в Росії виник дефіцит. За його словами, деякі споживачі, які хотіли б придбати нові автомобілі, змушені купувати старі авто. Зростанню попиту на них сприяє і збільшення цін на нові автівки.

Нагадаємо, в Україні липневі продажі нових легкових автомобілів збільшилися на 16%, а за підсумками семи місяців ринок зріс на 28% до аналогічного періоду минулого року.

Back to top button