Новини

Російський автовиробник наступного року відкриє новий завод

Калінінградський “Автотор” в рамках виконання спецінвестконтракта (СПІК) з Мінпромторгом в 2020 році введе в дію новий завод потужністю 50 тис. легкових автомобілів на рік, повідомляє Укравтопром з посиланням на investing.com.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Партнером в цьому проекті стане німецька BMW або корейські Hyundai і Kia, заявив гендиректор “Автотор холдингу” Олександр Сорокін.

Створення нового виробництва планується в рамках зобов’язань щодо підвищення рівня локалізації.

Проектуванням нового виробництва займеться німецька Durr. Планується, що на заводі з двома універсальними складальними лініями потужністю по 25 тис. машин на рік будуть виконуватися операції по зварюванню і фарбуванню кузовів.

При цьому сумарні проектні потужності холдингу залишаться на рівні 250 тис. машин на рік. На нові лінії планується перенести деякі з моделей, що вже випускаються, при появі їх оновлених версій.

За інформацією, отриманою від засновника компанії Володимира Щербакова, в рамках спецінвестконтракту “Автотор” інвестує до 2029 року 12 млрд рублів у виробництво автомобілів. За цей же період компанія повинна буде поставити на виробництво за повним циклом (зварювання і фарбування) 10 нових моделей – по одній на рік. “При цьому загальне виробництво в тому ж 2028 році має становити 280-300 тис. автомашин. Але випуск автомашин методом великовузлового складання не повинен перевищувати 35 тис. штук на рік”, – відзначав Щербаков.Back to top button