Читацький зал

Російські бізнесмени претендують на бренди Audi та Mercedes

В останні тижні до Російського патентного відомства (Роспатент) надійшло багато заявок на реєстрацію відомих міжнародних товарних знаків. Серед них назви популярних автомобільних марок, за даними РБК, кореспонденти якого знайшли понад 50 таких прикладів.

Російські бізнесмени претендують на такі імена як Mastercard, American Express, Audi, Mercedes-Benz, Levi’s, Dior та інші. Керівництво всіх цих компаній раніше залишило Росію назавжди або оголосило про тимчасове призупинення у зв’язку з нападом на Україну та подальшими санкціями.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Російські бізнесмени претендують на бренди Audi та Mercedes

До списку також входить німецький автовиробник Volkswagen, якому належать бренди Volkswagen, Skoda, Audi та інші. Концерн припинив ввезення автомобілів у РФ і в даний час замовчує про його можливе повернення на ринок. Усі компанії, які залишили Росію, повинні дати відповідь про свої майбутні наміри до початку наступного тижня.

Цікаво, що більшість додатків відповідають назвам оригінальних брендів, але є й такі, в яких назва бренду трохи змінена або орієнтована на іншу діяльність. Audi, наприклад, входить до класу 3, куди входять товари парфумерної промисловості та миючі засоби.

Юристи, що спеціалізуються у сфері патентного права, одностайні у цьому, що з російських підприємців немає шансів зареєструвати ці товарні знаки. Однак це не заважає збільшувати кількість охочих.

Back to top button