Новини

Російські автозаводи отримають допомогу від держави

Мінпромторг РФ затвердив розширений список системоутворюючих підприємств, які можуть розраховувати на державну підтримку в умовах кризи. До цього переліку потрапили 12 автозаводів, в тому числі такі, щ випускають іномарки, пише Motor.ru. Всі вони відповідають певним критеріям: річна виручка не менше 20 мільярдів рублів, а чисельність штату не менше 1000 чоловік.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Перелік включає «АвтоВАЗ» (майданчики в Тольятті і Іжевську), «Урал», ГАЗ, «КамАЗ», Sollers (УАЗ і підприємства в Приморському краї і Єлабузі). Крім того, в списку присутні заводи, що випускають тільки іномарки: московський «Рено Росія», калузький Volkswagen і ПСМА Рус (спільний завод PSA Peugeot-Citroen і Mitsubishi Motors), петербурзькі Hyundai, Nissan і Toyota, а також калінінградський «Автотор», де налагоджений випуск автомобілів BMW, Kia і Hyundai.

Вибрані заводи можуть розраховувати на держдопомогу. Йдеться про такі антикризові заходи, як пільгові кредити на поповнення оборотних коштів. Крім того, на них поширюється піврічний мораторій на порушення справ про банкрутство.


Back to top button