Новини

Rolls-Royce заявив про особистий рекорд

У 2018 році британський виробник автомобілів Rolls-Royce встановив рекорд світових продажів за свою 115-річну історію. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Протягом минулого року клієнтами з більш ніж 50 країн світу було придбано 4107 автомобілів. Найсильнішими ринками для бренду залишилися Центральна і Південна Америка, однак зростання продажів відзначене й в інших регіонах присутності марки.

Для довідки, в Україні в минулому році було зареєстровано три нові автомобілі марки Rolls-Royce, з них два моделі Ghost і один Wraith.

Найпопулярнішим автомобілем бренду за підсумками світових продажів виявився Rolls-Royce Phantom, а моделі випущеного в минулому році позашляховика Cullinan вже до Різдва надійшли своїм першим клієнтам. У компанії відзначають, що попередні замовлення на Rolls-Royce Cullinan розтягнулися до другої половини 2019 року.

Щоб задовольнити зростаючий світовий попит на свою продукцію, Rolls-Royce Motor Cars найняла в минулому році 200 нових співробітників. З урахуванням нових призначень загальна чисельність працюючих в компанії в даний час перевищує 2000 осіб.

Back to top button