Моделі

Rolls-Royce відмовиться від підсвічування статуетки «Духа екстазу»

Компанія Rolls-Royce змушена відмовитися від однієї з найпопулярніших опцій на європейському ринку – підсвічування статуетки «Духа екстазу». Справа в тому, що цей елемент декору порушує нові стандарти безпеки, що діють на території Євросоюзу. Як повідомляє The Daily Mail, клієнтам, які замовлять статуетку з підсвічуванням, повернуть гроші або замінять статуетку на звичайну.

З 2016 року і до недавнього часу ця опція була одна з найпопулярніших, її можна було замовити за 3,5 тисячі фунтів стерлінгів. Можливість встановити просвічування статуетку досі передбачена на сайті Rolls-Royce, однак за фактом вона вже не доступна. Причина – нові стандарти безпеки, які виключають можливість встановлювати будь-які декоративні елементи з підсвіткою на передню частину кузова автомобіля.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Rolls-Royce відмовиться від підсвічування статуетки «Духа екстазу»

Тепер Rolls-Royce не тільки не може встановлювати таку статуетку, але і повинен замінити підсвічуваний «Дух екстазу» на стандартний посріблений на автомобілях, які вже встигли передати клієнтам. Таким чином, компанії належить відкликати продані машини і привести їх у відповідність з новим регламентом безпеки.

Статуетка з підсвічуванням, хоч і користувалася популярністю серед клієнтів Rolls-Royce, але все ж поступалася за кількістю замовлень інший опції – «Зоряному неба». Це 1 340 маленьких вогнів, сяючих на стелі, які відтворюють зоряне небо будь-якої точки Землі.


Back to top button