НовиниСвіт

Rolls-Royce поставив новий рекорд продажів в I кварталі

У Rolls-Royce Motor Cars був найуспішніший квартал за всю 116-річну історію. Компанія встановила рекорд продажів, багаті люди світу розкупили позашляховик за 330 тисяч доларів і інші моделі, повідомляє CNBC.

Компанія з виробництва розкішних автомобілів, що належить BMW, в першому кварталі поставила 1 380 автомобілів, що на 62% більше, ніж в тому ж кварталі 2020 року, оскільки пандемія почала впливати на продаж і виробництво. Квартал став рекордним для компанії, перевершивши попередній максимум в 2019 році.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Компанія заявила, що попит був особливо високий на модель Cullinan, майже 3-тонний позашляховик, який коштує від $335 тис., але зазвичай продається за ціною понад $400 тис. Продажі також високі для нової моделі Ghost, яка коштує близько $332 тис. і має внутрішній дах, що імітує зоряне небо.

Рекордний квартал Rolls-Royce є ознакою того, що багаті люди світу, які збільшили свої статки на трильйони доларів з початку пандемії завдяки зростаючим ринкам, готові витрачати гроші. Інші виробники елітних автомобілів, такі як Bentley і Lamborghini, також продемонстрували високі продажі останнім часом.

Rolls-Royce заявляє, що попит продовжує залишатися високим, «портфель замовлень виросте до другої половини 2021 року».

Source
kursiv.kz
Back to top button