Моделі

Rivian створить компактний електромобіль для Європи і Китаю

Нова модель буде дешевше великих позашляховиків і пікапів

На цьому тижні з’явилися чутки про те, що стартап Rivian вже почав шукати майданчик для створення виробництва в Європі. Агентству Reuters вдалося зв’язатися з засновником Rivian Ар-Джеєм Скерінджем, і той побічно підтвердив цю інформацію, а також розповів про плани подальшої експансії.

За словами Скерінджа, Rivian не зможе стати глобальним автоконцерном, коли не відкриє виробництва в Європі і Китаї. Більш того, він зазначив, що для успіху в цих країнах знадобиться нова, компактна модель електромобіля. Він не став розкривати подробиці цього проекту, зазначивши, що в ньому по можливості будуть використовуватися елементи архітектури вже представлених електромобілів марки.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Скеріндж підкреслив, що позашляховики R1S і пікапи R1T також будуть продаватися за межами Північної Америки, проте це флагманські машини, а масовим покупцям, особливо в Китаї, потрібно щось більш демократичне. Він також розповів, що в самій Америці компанія поки не планує будувати другий завод, так як площ існуючого підприємства в Іллінойсі, де колись робили Mitsubishi, для цілей на найближчий час більш ніж достатньо.

Початок перших поставок електромобілів Rivian має розпочатися влітку 2021 року. Крім уже згаданих позашляховика і пікапа, стартап також буде робити розвозять фургони спільно з Amazon. Їх же в першу чергу і планують випускати в Європі.

Back to top button