Новини

РФ має намір продовжувати підтримувати експорт автомобілів

На зустрічі з власником і головою наглядової ради групи “Базовий елемент” Олегом Дерипаскою Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що програма підтримки експорту російських автомобілів буде продовжена.

Дерипаска в свою чергу зазначив, що компанія експортує продукцію в більш ніж 46 країн. При цьому, наголосивши на важливості субсидування попиту.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як раніше повідомлялося, Мінпромторг РФ опублікував проект стратегії розвитку експорту автомобільної промисловості і виробництва автокомпонентів в РФ на період до 2025 року.

Передбачається, що в базовому сценарії обсяг експорту становитиме $4,9 млрд, при цьому буде експортовано 240 тис. автомобілів, або близько 10% від обсягу виробництва галузі, і автокомпонентів на $1,6 млрд (без урахування шин).

Російська держава підтримує експорт автовиробників через різні субсидії – витрат на транспортування продукції (до 2025 р – 85,5 млрд руб.), на омологацію і сертифікацію продукції на зарубіжних ринках (18,5 млрд руб.), на розвиток дилерської/сервісної мережі (1,4 млрд руб.), на участь в міжнародних галузевих виставках (0,9 млрд руб.). Крім того, до 2025 р. буде виділено 12 млрд руб. на субсидування ставок по експортних кредитах, включаючи комерційні кредити експортерам, іноземним покупцям, банкам іноземного покупця, а також 7,3 млрд руб. на субсидування ставок за кредитами фізичним особам на купівлю автомобілів на цільових експортних ринках.

 

 

За матеріалами FINMARKET.RU

Back to top button