Новини

Результати українського автовиробництва

За попередніми даними асоціації “Укравтопром”, грудневі підсумки виробництва автотранспортних засобів в Україні зафіксовані зі знаком “плюс” як відносно листопада (на 9,8%), так і щодо грудня 2012 року (на 75,4%) на рівні 6 тис. 386 одиниць. Зростання відзначено в результатах виробництва всіх типів автотехніки.

2013 рік автомобільна промисловість України закінчила з негативним результатом – за 12 місяців було випущено 50 тис. 449 одиниць, що на 33,9% менше показника попереднього року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Падіння торкнулося підсумків виробництва всіх типів техніки – в сегменті легкових автомобілів воно становить 34,3%, комерційних автомобілів – 29,6%, автобусів – 29,4%.

Водночас, істотно (в 2,8 разу) зросли обсяги випуску легкових автомобілів на Кременчуцькому автоскладальному заводі. Позитивну динаміку в сегменті комерційних автомобілів продемонстрували заводи “Черкаський автобус” та “АвтоКрАЗ”, у виробництві автобусів зростання зафіксовано в корпорації “Богдан”, на Чернігівському автозаводі корпорації “Еталон” і Часівоярському заводі, що випускає автобуси “Рута”.

Back to top button