Новини

Результати лютневого авторинку

У лютому зусиллями всіх операторів українського авторинку було реалізовано 18 288 автотранспортних засобів, що на 24% менше лютневого показника минулого року, при цьому на 28% більше ніж у січні поточного року.

Варто відзначити, що продажі нового автотранспорту охопили 89% всього первинного ринку, в той час як минулого року їх частина становила 62%.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільша кількість первинних реєстрацій традиційно відзначилася в сегменті легкових автомобілів, яких було продано 15 625 од. У первинних продажах легкових автомобілів, як і раніше, домінували нові автомобілі, продажі яких склали більше 97% первинного ринку цього виду транспорту.

Лютневий результат первинних реєстрацій легкових авто на 28% перевершив січневий показник і на 11% аналогічний показник минулого року.

Продавці комерційної техніки закінчили лютий із загальним показником – 2454 од. У цій частині первинного ринку основну масу продажів склали імпортні автомобілі, що були в експлуатації, їх частка на первинці становила 59%. При цьому варто відзначити, що у минулорічному лютому частка б/у в первинних реєстраціях комерційних автомобілів становила 89 відсотків.

Динаміка продажів комерційної техніки продемонструвала в лютому позитивний тренд щодо попереднього місяця (+34%), однак у порівнянні з лютим 2013 року продажі комерційних авто впали майже в 4 рази.

Обсяг автобусного ринку минулого місяця був зафіксований на позначці 209 одиниць. Це на 9% менше січневого результату і на 37% менше аналогічного показника минулого року.

Частка нових автобусів в первинних реєстраціях цього виду транспорту в лютому склала 67 відсотків.

Всього, за даними асоціації “Укравтопром”, за перші два місяці поточного року в Україні було реалізовано і вперше поставлено на облік в ДАІ 32 535 од. автотранспортних засобів, що на 28% менше ніж за аналогічний період минулого року. Таке падіння було сформовано зниженням продажів в комерційному і автобусному сегментах авторинку, де попит на транспорт знизився на 76% і 29% відповідно. У той же час продажі легкових автомобілів за період січень-лютий збільшилися на 5 відсотків.

Back to top button