Світ

Renault зупинила роботу на своєму заводі у Москві

Французький виробник Renault Group врешті-решт вирішив зупинити виробництво на своєму заводі в Москві. Компанія відновила роботу 21 березня, але працювала лише 2 дні.

У концерні заявили, що дотримуватимуться всіх міжнародних санкцій, накладених на Росію за напад на Україну. У заяві для ЗМІ наголошувалося, що Renault Group «діятиме відповідально стосовно своїх 45 000 співробітників у Росії» і що «оцінюються наявні варіанти» щодо частки компанії в АвтоВАЗі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як повідомляють російські ЗМІ, важливу роль у закритті заводу в Москві відіграв президент України Володимир Зеленський, який напередодні звернувся до нижньої палати французького парламенту і попросив Renault, Auchan та Leroy Merlin покинути Росію.

Як відомо, Франція є акціонером Renault Group і найважливіші рішення в концерні ухвалюються зі схвалення влади країни. Припинення роботи автоконцерну в Росії погіршить його фінансові результати. Компанія повідомила, що за новими оцінками операційний прибуток становитиме 3%, а не більше 4%, як планувалося.

Back to top button