Світ

Renault запустила виробництво своєї третьої моделі у Казахстані

Як повідомляє прес-служба французького автовиробника, третьою моделлю Renault, яка випускатиметься в республіці, став кросовер Duster.

Нагадаємо, що на початку липня Renault Росія запустила серійне виробництво кросоверів Renault Arkana та Kaptur у Казахстані. Їх випуск був налагоджений на заводі «СаріаркаАвтоПром» (входить до ГК ALLUR) у Костанаї – з дотриманням усіх вимог Групи Renault з оснащення, техпроцесів, контролю якості та навчання персоналу. Тепер лінійка моделей поповнилася кросовером Renault Duster.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Незабаром нові «дастери» локальної збірки будуть запропоновані місцевим покупцям – модель буде доступна в дилерських центрах Renault в Казахстані. Сьогодні автомобілі французької марки продаються у фірмових салонах, що належать до ТОВ «Оріон Дистриб’юшн». Сюди входять 13 дилерських центрів у 11 найбільших містах Республіки Казахстан.

Казахстанці можуть вибрати Renault Duster із трьох рівнів оснащення та двох типів силового агрегату. Насамперед, це базова версія Life, яка має на увазі бензиновий мотор 1,6 л (114 к.с.) з механічною КП або турбодвигун TCe 150 (150 к.с.) із СVT X-Tronic. У версії Drive автомобіль пропонується з турбодвигуном TCe 150 (150 к.с.) і “механікою”, а в топовому оснащенні Style – з турбодвигуном TCe 150 і CVT X-Tronic. За всі версії Renault Duster будуть повнопривідними.

Back to top button