Світ

Renault запустила серійну збірку автомобілів в Узбекистані

Компанія Renault запустила серійну збірку автомобілів на заводі ADM-Jizzakh в Узбекистані. Першими на конвеєр підприємства встали кросовери Renault Arkana і Renault Kaptur з бензиновим двигуном 1,6 л (114 к.с.), які незабаром надійдуть до дилерської мережі і будуть доступні для замовлення узбецьким клієнтам, повідомляє прес-служба автовиробника.

На етапі підготовки виробництва все промислові процеси на заводі ADM-Jizzakh були впроваджені з урахуванням вимог Renault Group до оснащення, технології та контролю якості. Співробітники заводу, задіяні в проекті, отримали необхідне навчання стандартам і методам роботи Renault, а також пройшли сертифікацію «оцінка якості очима клієнта» на московському заводі Renault.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У свою чергу, дилерська мережа Renault в Узбекистані буде розвиватися поетапно. У 2021 році продажі локально вироблених автомобілів і їх післяпродажне супроводження будуть здійснюватися в двох партнерських автоцентру в Ташкенті, а у 2022 мережа поповниться новими повноформатним дилерськими центрами Renault.

«Ринок Узбекистану є одним з найбільш привабливих для розвитку Renault на території СНД. Ми чітко розуміємо, що тільки якісні автомобілі, повністю адаптовані під місцеві кліматичні і дорожні умови, дозволять Renault завоювати довіру більшої кількості клієнтів і підвищити свій рейтинг продажів. Найсучасніші моделі SUV-сегмента Renault максимально відповідають очікуванням узбецьких клієнтів», – заявив виконавчий директор Renault Group в Росії і країнах СНД Ніколя Мор.

Back to top button