Новини

Renault збирається розробити новий електромобіль

Компанія Renault збирається розробити новий електромобіль, основою для якого стане електричний седан Fluence Z.E. Модель буде продаватися виключно в Китаї. Про це повідомляє інтернет-видання Хроніка.інфо з посиланням на Autocar.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Розроблятиме новинку спільне підприємство Renault і китайського автовиробника DongFeng – DongFeng Renault Automotive Company. Випуск електромобіля, дебют якого намічений на 2017 рік, налагодять на підприємстві в китайському Ухані.

Новинка стане однією з моделей, що входять в чотирирічний план DongFeng Renault Automotive Company. Він, крім електрокара, включає в себе два кросовери і два седани для ринку КНР. На реалізацію задуманого партнери збираються витратити 1,28 мільярда доларів.

Виробництво електричної версії седана Renault Fluence припинилося в 2014 році. Причиною для зупинки виробництва стало банкрутство фірми Project Better Place – партнера Renault в реалізації проекту Fluence Z.E.. До того ж, електрокар погано продавався: за чотири роки було реалізовано лише 3500 примірників.

Седан Renault Fluence Z.E. комплектувався 96-сильним електричним двигуном, який живився від літій-іонних акумуляторів. Запас ходу чотиридверника становить 160 кілометрів.

Back to top button