Renault сконцентрується на електромобілях

Французький автовиробник Renault заявив, що продає свою частку в китайському спільному підприємстві з DongFeng Motor Corporation Dongfeng, що, за словами Renault, допоможе йому домогтися максимальної синергії з японським партнером Nissan.

Renault була однією з багатьох провідних світових автомобільних компаній, яка сильно постраждала від впливу коронавірусу, що призвело до закриття заводів і падіння попиту.

Renault і Dongfeng заявили, що продовжать співпрацю з Nissan в галузі двигунів нового покоління, таких як постачання компонентів для Dongfeng Renault Automotive Company і ліцензії на дизельне паливо для Dongfeng Automobile Co Ltd.

Renault і Dongfeng також будуть співпрацювати в галузі високотехнологічних інтелектуальних транспортних засобів, в той час як Dongfeng Renault Automotive Company припинить свою діяльність під маркою Renault.

“Ми починаємо нову главу в Китаї. Ми сконцентруємося на електромобілях і легких комерційних автомобілях – двох основних рушійних силах майбутньої чистої мобільності і будемо більш ефективно використовувати наші відносини з Nissan», – сказав Франсуа Провост, голова китайського регіону Renault.

Джерело: news.finance.ua