НовиниСвіт

Renault прогнозує великі виробничі втрати у 2021 році

Цей рік французька автомобілебудівна корпорація Renault закінчить з дефіцитом виробництва – майже півмільйона авто. Сьогоднішня оцінка можливих втрат компанії перевищує на 200 тис. од. прогнозний показник обсягу виробництва, зроблений в минулому році.

Аналіз ситуації показує, що у третьому кварталі під впливом кризи напівпровідників виробництво автомобілів бренду знизилося на 170 тис. одиниць, що збільшило втрати, понесені за підсумками півріччя.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Через ці виробничі втрати Renault Group продала в третьому кварталі цього року трохи більше 599 тис. автомобілів, що на 22,3% менше, ніж у 2020 році, а виручка компанії знизилася на 13,4% до 9 мільярдів євро.

Але незважаючи на збільшення передбачуваних виробничих втрат, Renaultr Group підтверджує свій прогноз щодо досягнення річної операційної маржі.

«Заходи щодо подальшого зниження витрат і підвищення прибутку від виробництва дозволяють нам підтвердити свої плани на рік, не дивлячись на дефіцит електронних компонентів, що посилився в третьому кварталі, і невизначені прогнози на четвертий квартал», – заявила Клотільда Дельбо, фінансовий директор Renault Group.

Source
Bloomberg
Back to top button