НовиниСвіт

Renault прогнозує великі виробничі втрати у 2021 році

Цей рік французька автомобілебудівна корпорація Renault закінчить з дефіцитом виробництва – майже півмільйона авто. Сьогоднішня оцінка можливих втрат компанії перевищує на 200 тис. од. прогнозний показник обсягу виробництва, зроблений в минулому році.

Аналіз ситуації показує, що у третьому кварталі під впливом кризи напівпровідників виробництво автомобілів бренду знизилося на 170 тис. одиниць, що збільшило втрати, понесені за підсумками півріччя.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Через ці виробничі втрати Renault Group продала в третьому кварталі цього року трохи більше 599 тис. автомобілів, що на 22,3% менше, ніж у 2020 році, а виручка компанії знизилася на 13,4% до 9 мільярдів євро.

Але незважаючи на збільшення передбачуваних виробничих втрат, Renaultr Group підтверджує свій прогноз щодо досягнення річної операційної маржі.

«Заходи щодо подальшого зниження витрат і підвищення прибутку від виробництва дозволяють нам підтвердити свої плани на рік, не дивлячись на дефіцит електронних компонентів, що посилився в третьому кварталі, і невизначені прогнози на четвертий квартал», – заявила Клотільда Дельбо, фінансовий директор Renault Group.

Source
Bloomberg
Back to top button