Моделі

Renault представила електрокар для власного каршерінга

Прототип EZ-1 передбачає швидку зміну батареї

Концерн Renault представив новий бренд Mobilize, який займеться наданням в короткострокову оренду різних електричних транспортних засобів. Для швидкого запуску нового сервісу планується використовувати можливості дилерській мережі Renault, яка налічує в Європі шість тисяч автосалонів.

Renault представила електрокар для власного каршерінга

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Поки Mobilize представила першу модель такого транспорту – компактний двомісний електрокар EZ-1. Це дуже маленька машина завдовжки всього 2,3 метра, яка на 50% зроблена з перероблених матеріалів і сама може бути перероблена на 95%. Зокрема, двері електрокара майже повністю зроблені зі скла, яке можна використовувати повторно.

Renault представила електрокар для власного каршерінга

Ніяких технічних характеристик автомобіля Mobilize не наводиться. Однак в компанії розраховують, що такі машини можна буде здавати в оренду мало не цілодобово за рахунок системи швидкої зміни батареї на заряджену. Це ж дозволить продовжити ресурс машин, так як саме батареї в електрокарах виходять з ладу першими.

За підрахунками компанії, приватні автомобілі в середньому 90% свого часу не використовуються власниками. Таким чином, перехід на каршерінг дозволить скоротити число машин на вулицях, а використання електрокарів знизить викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Back to top button