Renault побудував завод в Алжирі

В понеділок французький автовиробник Renault відкрив власний завод в Алжирі – найбільшій за територією африканській державі.

Таким чином компанія Карлоса Гона має намір боротися зі слабкістю європейського авторинку, зосереджуючи свою увагу на територіях, що раніше вважалися периферійними – зокрема, в Африці.

Алжирської народної демократичної республіці належить 51% нового заводу. Приймаюча сторона не має наміру зупинятися на цьому, і на відкритті алжирський прем’єр-міністр Абдельмалек Селлаль заявив, що “цей завод – виграшне рішення, як для Renault, так і для Алжиру, і ми маємо намір розширювати таке партнерство на нашій території.”

На заводі в Уед Тлелаті збиратиметься модель Symbol. Початкові інвестиції в його запуск становили близько 50 млн. євро, але в середньостроковій перспективі вони, як очікується, виростуть до 800 млн. євро. Нинішня, планова потужність в 25 000 одиниць повинна найближчим часом сягнути 75 000 автомобілів, в основному призначених для внутрішнього ринку.

Renault також відкрив завод в сусідньому Марокко, з конвеєра якого в 2013 р. зійшли 100 000 машин, 90% яких пішли на експорт.